Krzesła

Krzesła znaleziono 25 produktów

na stronie
 • 470,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal. Tapicerka wykonana z niezwykle miękkiej i przyjemnej w dotyku tkaniny. To niezwykle oryginalne krzesło przeznaczone dla tych, którzy lubią niepowtarzalnie urządzone wnętrza.

  470,00 zł
 • 740,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength.

  740,00 zł
 • 600,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Każde loftowe pomieszczenie dzięki Naszym krzesłom stanie się wyraziste, ale też zaskoczy na co dzień funkcjonalnością. Piękne kształty i użyteczność krzeseł nie raz zaskoczą Twoich gości. 

  600,00 zł
 • 385,00 zł

  WYGODNY HOKER WYKONANY Z MOCNEGO METALU W NOWOCZESNYM STYLU IDEALNY DO DESIGNERSKICH WNĘTRZ

  385,00 zł
 • 3 400,00 zł

  POŁĄCZENIE LITEGO DREWNA I METALUDOSKONAŁE ROZWIĄZANIE DLA CENIĄCYCH NIEBANALNY WYSTRÓJ  W SWOIM DOMUMASYWNA, ELEGANCKA ORAZ BARDZO FUNKCJONALNANA ŻYCZENIE KLIENTA WYKONAMY KAŻDY WYMIAR

  3 400,00 zł
 • 385,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż.  Wygodne podłokietniki zapewniają maximum komfortu.  Idealne krzesło dla ceniących prostotę i niebanalny design.  Krzesło Martin to propozycja do każdego salonu, jadalni czy kawiarnii... wszędzie tam gdzie potrzebny jest zgrabny, modny mebel. 

  385,00 zł
 • 600,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Prosty wygląd z eleganckim wykończeniem świetnie wpasuje się w każdy styl wnętrza. 

  600,00 zł
 • 550,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze naturalnym tzw old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Dzięki tej technologii nasza skóra : nie barwi ubrań nie pęka nie kruszy się bardziej odporna na czynniki fizyczne i chemiczne: pot, detergenty , promienie UV...

  550,00 zł
 • 600,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. To niezwykle oryginalne krzesło przeznaczone dla tych z Państwa, którzy lubią niepowtarzalnie urządzone wnętrza. 

  600,00 zł
 • 600,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Każde loftowe pomieszczenie dzięki Naszym krzesłom stanie się wyraziste, ale też zaskoczy na co dzień funkcjonalnością. 

  600,00 zł
 • 600,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż krzesła w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Prosty wygląd z eleganckim, skórzanym wykończeniem, które świetnie wpasuje się w każdy styl wnętrza. 

  600,00 zł
 • 1 450,00 zł

  Solidny, mocny, metalowy stelaż fotela w kolorze czarnym lub old metal, tapicerka wykonana ze skóry, która została poddana innowacyjnej nanotechnologii dual strength. Dzięki tej technologii nasza skóra : nie barwi ubrań nie pęka nie kruszy się bardziej odporna na czynniki fizyczne i chemiczne: pot, detergenty, promienie UV, ścieranie

  1 450,00 zł
Pokaż 13 z 25 produktów